Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві

Кафедри факультету

Деканат факультету
Декан факультету

Горюк Віктор Васильович
кандидат ветеринарних наук, доцент

Заступник з навчальної роботи

Лайтер-Москалюк Світлана Василівна
кандидат ветеринарних наук

Відповідальний з наукової та міжнародної діяльності

Димчук Анатолій Васильович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент

Відповідальний з виховної та організаційної роботи

Добровольський Володимир Антонович
старший викладач

Голова методичної комісії факультету

Карчевська Тетяна Миколаївна
кандидат ветеринарних наук, доцент

Нормативні документи ОПП «Кінологія»

Меморандум про співробітництво з Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області
Навчальний план (2019-2020 н.р.)
Навчальний план (2020-2021 н.р.)
Сертифікати про стажування НПП
Наказ «Про затвердження тем та керівників дипломних робіт (проектів)»
Наказ «Про зміни до наказу 177/1 від 02 вересня 2019 «Про затвердження проектних груп спеціальностей»
Методичні рекомендації для підготовки магістерської роботи за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ОПП «Кінологія»
Договір про створення філії кафедри
Наказ «Про направлення на виробничу практику»
Наказ «Про внесення змін до наказу «Про створення вченої ради факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві» №174
Відомості про самооцінювання освітньої програми «Кінологія»
Результати опитування здобувачів вищої освіти ОПП «Кінологія»
Результати анкетування здобувачів вищої освіти ООП «Кінологія» ОС «Магістр» заочної форми навчання
Програма проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі освітньої програми «Кінологія» за спеціальністю «204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (ID у ЄДЕБО 33089) в Подільському державному аграрно-технічному університеті з 15.10.2020 р. по 17.10.2020 р.