Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку

Директор центру

Кузема Альона Леонідівна
: +38(097) 581 93 13

Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку є структурним підрозділом Подільського державного аграрно-технічного університету. Центр створений на підставі рішення вченої ради ПДАТУ  від 01.06.2020, протокол № 8 та за наказом ректора ПДАТУ від 01.06.2020  № 66.

Центр безпосередньо підпорядковується ректору університету. У своїй діяльності Центр керується чинним законодавством України, Конституцією України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про вищу освіту»,  Концепцією виховання особистості в умовах розвитку української державності, Концепцією національного виховання, Статутом ПДАТУ, наказами ректора ПДАТУ, рішеннями вченої ради та ректорату ПДАТУ, Правилами внутрішнього розпорядку ПДАТУ та цим Положенням.

Центр функціонує з метою набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, незалежно від етнічної приналежності, формування особистих рис громадянина України та формування всебічно розвиненої особистості, превентивного виховання сучасного здобувача освіти, створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості здобувача освіти, розвитку його нахилів і обдарувань, контролю за функціонуванням гуртожитків ПДАТУ, забезпечення належних умов для проживання у них здобувачів освіти. Створений для організації і проведення профорієнтації, налагодження психологічної підтримки здобувачів освіти, проведення маркетингових досліджень та виставкової діяльності, забезпечення ефективної реклами ПДАТУ.

Заступник директора центру
Прокопова Ольга Петрівна
Фахівець центру
Українець Наталія Володимирівна