Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти

Керівник навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти
Волощук Віталій Ростиславович
кандидат економічних наук
: +38 (03849) 6-83-25
: (067) 382 54 74

Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти створений для належної організації освітнього процесу в Університеті, щодо забезпечення якості підготовки фахівців з вищою освітою, врахування світових інтеграційних процесів, впровадження сучасних технологій в освітній процес.

Основними завданнями діяльності НМЦ є організація освітнього процесу в Університеті відповідно до законів України, стандартів вищої освіти, навчальних та робочих навчальних планів підготовки фахівців ліцензованих спеціальностей, інших законодавчих та нормативно-правових актів України з питань освіти та нормативних документів Університету. Координація роботи структурних підрозділів та нормативно-правове забезпечення освітньої діяльності Університету.

Структура НМЦ:

• сектор навчально-методичного та організаційного забезпечення якості освіти в університеті;
  • сектор планування, організації та контролю навчальної роботи;
  • сектор формування та ведення статистичної звітності, акредитації та ліцензування.