Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти

Керівник навчально-методичного центру забезпечення якості вищої освіти
Волощук Віталій Ростиславович
кандидат економічних наук
: +38 (03849) 6-83-25
: (067) 382 54 74

Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти створений для належної організації освітнього процесу в Університеті, щодо забезпечення якості підготовки фахівців з вищою освітою, врахування світових інтеграційних процесів, впровадження сучасних технологій в освітній процес.

Основними завданнями діяльності НМЦ є організація освітнього процесу в Університеті відповідно до законів України, стандартів вищої освіти, навчальних та робочих навчальних планів підготовки фахівців ліцензованих спеціальностей, інших законодавчих та нормативно-правових актів України з питань освіти та нормативних документів Університету. Координація роботи структурних підрозділів та нормативно-правове забезпечення освітньої діяльності Університету.

Структура НМЦ:

Сектор навчально-методичного та організаційного забезпечення якості освіти в університеті
Сідлецька Оксана Миколаївна
методист І-ї категорії

Слободян Наталія Сергіївна
методист І-ї категорії

Тел.: (03849) 6-83-25

Сектор планування, організації та контролю навчальної роботи (диспетчерська)
Гаврилюк Тетяна Олександрівна

Рибак Богдан Віталійович

Качан Ірина Русланівна

Тел.: (03849) 6-83-84