Erasmus+

Напрям діяльності - КА1: Мобільність студентів та працівників у вищій освіті

Country Code: UA

PIC: 933572912

Еразмус+ – це грантова програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. У Єврокомісії Erasmus назвали найуспішнішою освітньою програмою ЄС і важливим інструментом боротьби з молодіжним безробіттям.

Європейський Союз понад 30 років фінансує Програму Еразмус, завдяки якій майже 4 мільйони європейських студентів скористалися можливістю пройти частину навчання в іншому закладі вищої освіти (ЗВО) Європи. У 2015 році Еразмус+ відкрила цю можливість для індивідуальних осіб та організацій з інших частин світу. У рамках нового напряму «Міжнародна кредитна мобільність» (International Credit Mobility) європейські ЗВО можуть укладати угоди про мобільність із партнерами з усіх країн світу для обміну студентами та працівниками своїх закладів вищої освіти із такими ж закладами з інших країн світу.

Університети-партнери:

Детальніше про програму:

За додатковою інформацією щодо участі в Програмі, звертайтеся у відділ міжнародних зв'язків університету – каб.34 (головний корпус)