Доступ до баз даних SCOPUS та Web of Science

Подільський державний аграрно-технічний університет отримав доступ до баз даних SCOPUS та Web of Science.

Доступ здійснюється з локальної мережі університету за посиланнями:

Scopus - це бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. На січень 2017 р. містить понад 50 млн. реферативних записів. Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах. Індексує 18,000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5000 видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Web of Science – платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Шановні колеги!

У травні завершується надання доступу до баз цитувань Scopus та Web of Science. На даний момент тривають переговори між МОН України, Elsevier та Clarivate Analytics.

Нагадуємо, що у Вас є можливість проводити пошук документів, роботу з журналами, аналітику та відстежувати цитування в Open Ukrainian Citation Index (OUCI), якщо виникає необхідність роботи з непідключеного IP або в період між закінченням дії поточного договору та підписанням нового.

Зауважимо, що станом на 18 травня 2020 року OUCI містить 114 млн. публікацій з усього світу, більше 234 тис. публікацій у 1438 українських видань від 360 видавців. OUCI має фільтри наявності публікацій в базі цитувань Scopus, WoS.

Бажаємо успіхів!