Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві

Кафедри факультету

Деканат факультету
Декан факультету

Цвігун Олег Анатолійович
кандидат ветеринарних наук, доцент

Заступник з навчальної роботи

Лайтер-Москалюк Світлана Василівна
кандидат ветеринарних наук

Заступник з наукової роботи та міжнародних зв'язків

Димчук Анатолій Васильович
кандидат сільськогосподарських наук, доцент

Заступник з організаційної та виховної роботи

Добровольський Володимир Антонович
старший викладач

Голова методичної комісії факультету

Карчевська Тетяна Миколаївна
кандидат ветеринарних наук, доцент

Нормативні документи ОПП «Кінологія»

Меморандум про співробітництво з Головним управлінням Національної поліції в Хмельницькій області
Навчальний план (2019-2020 н.р.)
Навчальний план (2020-2021 н.р.)
Сертифікати про стажування НПП
Наказ «Про затвердження тем та керівників дипломних робіт (проектів)»
Наказ «Про зміни до наказу 177/1 від 02 вересня 2019 «Про затвердження проектних груп спеціальностей»
Методичні рекомендації для підготовки магістерської роботи за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ОПП «Кінологія»
Договір про створення філії кафедри
Наказ «Про направлення на виробничу практику»
Наказ «Про внесення змін до наказу «Про створення вченої ради факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві» №174
Відомості про самооцінювання освітньої програми «Кінологія»
Результати опитування здобувачів вищої освіти ОПП «Кінологія»
Результати анкетування здобувачів вищої освіти ООП «Кінологія» ОС «Магістр» заочної форми навчання
Програма проведення акредитаційної експертизи у віддаленому (дистанційному) режимі освітньої програми «Кінологія» за спеціальністю «204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (ID у ЄДЕБО 33089) в Подільському державному аграрно-технічному університеті з 15.10.2020 р. по 17.10.2020 р.

Відкрита зустріч з експертами:

ID 33089 Подільський державний аграрно-технічний університет, ОП «Кінологія»

Час: 15 жовтня 2020 р. 16:00

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/77825467149?pwd=cEprdnV4MVdVL3VtMVNSRmZHRHlnZz09

Ідентифікатор конференції: 778 2546 7149
Пароль: 2020