Студентське містечко університету

У закладі вищої освіти "Подільський державний університет" функціонує 2 гуртожитки.

У студентські гуртожитки №2, №3, можуть бути поселенні іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань.

Поселення у гуртожитки відбувається відповідно до наказу ректора і погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

Внутрішній розпорядок у гуртожитках встановлюється згідно вимог Правил внутрішнього розпорядку, що розроблені на підставі Положення про студентські гуртожитки і затверджені ректором за погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

У разі відрахування студента з Університету чи закінченням ним навчання він зобов`язаний виселитись з гуртожитку. Виселення студента з гуртожитку відбувається у разі порушення ним Угоди на проживання з погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

Гуртожиток №2 (вул. Шевченка, 12-Б) розрахований на 495 місць. Кількість житлових кімнат – 99, що має коридорну блочну систему, кімнати на 2-ох і 3-ох проживаючих. Кожний блок містить душову й туалет. Кімнати, укомплектовані усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці, шафи. На кожному поверсі є дві кухні. Також є центральна душова з гарячим водопостачанням.

У гуртожитку є кімнати: для відпочинку студентів, для підготовки до занять, кімната для зберігання речей, ізолятор.

Гуртожиток №3 (вул. Ярослава Мудрого, 114а), розрахований на 450 місць. Кількість житлових кімнат – 186, що має блочно-секційну систему. Кожний блок містить кухню, душову й туалет.

У гуртожитку є: 2 класи для підготовки до занять, кімнати для зберігання речей, ізолятор, медпункт, спортмайданчик, укриття.

Додаткові зручності: продовольчі магазини, аптека, маршрутні зупинки (3), паркова зона, кав'ярня.

Вартість оплати за проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання, вартості обов`язкових побутових послуг. Розмір оплати за проживання в гуртожитках розраховують згідно з законодавством, тарифами, порядком розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла та затверджують наказом ректора за погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

 Плата за гуртожиток 2023-2024 рр. складає - 700 грн. на місяць.

 До пільгових категорій належать – круглі сироти, діти учасників бойових дій.

 «Гуртожиток – наш дружній дім»!

 Тож радо зустрінемо всіх охочих навчатись у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет»,

створивши вам домашні та затишні умови проживання в гуртожитках університету!

Наші контакти:

Директор – Українець Наталія Володимирівна
тел. 097-933-73-11

Заступник директора – Колінчук Руслан Васильович
тел. 096-757-38-56

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.