Проживання в гуртожитках університету

Відповідно до затверджених наказом ректора Положення про студентські гуртожитки в університеті функціонує два гуртожитки.

У студентські гуртожитки №2, №3, можуть бути поселенні іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань.

Поселення у гуртожитки відбувається відповідно до наказу ректора і погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

Внутрішній розпорядок у гуртожитках встановлюється згідно вимог Правил внутрішнього розпорядку, що розроблені на підставі Положення про студентські гуртожитки і затверджені ректором за погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

У разі відрахування студента з Університету чи закінченням ним навчання він зобов`язаний виселитись з гуртожитку. Виселення студента з гуртожитку відбувається у разі порушення ним Угоди на проживання з погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

Гуртожиток №2 (вул. Шевченка, 12-А) розрахований на 495 місць. Кількість житлових кімнат – 99, що має коридорну блочну систему, кімнати на 2-ох і 3-ох проживаючих. Кожний блок містить душову й туалет. Кімнати, укомплектовані усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці, шафи. На кожному поверсі є дві кухні. Також є центральна душова з гарячим водопостачанням.

У гуртожитку є кімнати: для відпочинку студентів, для підготовки до занять, кімната для зберігання речей, ізолятор.

Гуртожиток №3 (вул. Тімірязєва, 113), розрахований на 450 місць. Кількість житлових кімнат – 186, що має блочно-секційну систему. Кожний блок містить кухню, душову й туалет.

У гуртожитку є: комп'ютерний клас, кімнати для відпочинку студентів, для підготовки до занять, для зберігання речей, ізолятор, медпункт, спортмайданчик.

Додаткові зручності: продовольчі магазини, аптека, маршрутні зупинки (3), паркова зона, кав'ярня.

Вартість оплати за проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання, вартості обов`язкових побутових послуг. Розмір оплати за проживання в гуртожитках розраховують згідно з законодавством, тарифами, порядком розрахунків за комунальні послуги залежно від рівня комфортності житла та затверджують наказом ректора за погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування.

Плата за гуртожиток 2022-2023 рр. складає - 500 грн. на місяць.

До пільгових категорій належать – круглі сироти, діти учасників АТО.

«Гуртожиток – наш дружній дім»!

Тож радо зустрінемо всіх охочих навчатись у ЗВО «Подільський державний університет», створивши вам домашні та затишні умови проживання в гуртожитках університету!

 

Перелік документів, необхідних для поселення:

  1. Паспорт із пропискою. Ідентифікаційний код (копія)
  2. Довідка з місця навчання (довідка дійсна протягом місяця).
  3. Заява на ім'я ректора, завізована деканатом.
  4. Ордер на поселення (одержати у завідуючої гуртожитком) 2 фотографії 3х4 см.
  5. Довідку про стан здоров'я (медичний огляд і флюрографію)
  6. Угода на проживання у гуртожитку ЗВО «ПДУ».
  7. Договір найму житлового приміщення гуртожитку ЗВО «ПДУ».