Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку

Директор центру
Прокопова Ольга Петрівна

: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
:

Центр виховної роботи і соціально-культурного розвитку є структурним підрозділом Подільського державного аграрно-технічного університету. Центр створений на підставі рішення вченої ради ПДАТУ  від 01.06.2020, протокол № 8 та за наказом ректора ПДАТУ від 01.06.2020  № 66.

Центр безпосередньо підпорядковується ректору університету. У своїй діяльності Центр керується чинним законодавством України, Конституцією України, Законом України «Про освіту», Законом України «Про вищу освіту»,  Концепцією виховання особистості в умовах розвитку української державності, Концепцією національного виховання, Статутом ПДАТУ, наказами ректора ПДАТУ, рішеннями вченої ради та ректорату ПДАТУ, Правилами внутрішнього розпорядку ПДАТУ та цим Положенням.

Центр функціонує з метою набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, незалежно від етнічної приналежності, формування особистих рис громадянина України та формування всебічно розвиненої особистості, превентивного виховання сучасного здобувача освіти, створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості здобувача освіти, розвитку його нахилів і обдарувань, контролю за функціонуванням гуртожитків ПДАТУ, забезпечення належних умов для проживання у них здобувачів освіти. Створений для організації і проведення профорієнтації, налагодження психологічної підтримки здобувачів освіти, проведення маркетингових досліджень та виставкової діяльності, забезпечення ефективної реклами ПДАТУ.

Фахівець центру
Українець Наталія Володимирівна
Сектор виховної роботи і студентських справ
Поночовна Леся Василівна
провідний фахівець
 
Томайчук Микола Анатолійович
культорганізатор
 
Свереда Валерій Дмитрович
культорганізатор
 
Вознюк Руслан Олександрович
культорганізатор
Сектор маркетингу і профорієнтаційної роботи
Мазур Ростислав Валерійович
провідний фахівець
 
Мазуренок Марія Володимирівна
фахівець
 
Мазуренок Володимир Володимирович
фахівець