Спортивно-масова робота

Спортивно-масову роботу забезпечують викладачі кафедри фізичного виховання, які проводять навчально-тренувальні заняття, готують збірні команди університету до участі у змаганнях з наступних видів спорту:

Важка атлетика
Хомовський Олександр Іванович
майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики

Тренер Олександр Хомовський, майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики. Очолює збірну команду університету з важкої атлетики. Підготував спортсменів високого класу, організатор багатьох спортивних заходів та змагань. У 2019 році підготував майстра спорту України з важкої атлетики Маслія Володимира, який посів 3 місце у чемпіонаті України серед юніорів та є переможцем відкритого турніру з важкої атлетики (Польща). За час роботи тренером було підготовлено 12 майстрів спорту України, 20 кандидатів в майстри спорту України та понад 20 І розрядників з важкої атлетики.

 

Волейбол (жінки)
Андреєв Сергій Анатолійович

Збірна команда студенток ЗВО «ПДУ» з волейболу щороку бере участь міських змаганнях, та студентських спортивних іграх серед ВНЗ та різних турнірах. У 2019 р. в чемпіонаті міста команда посіла ІІ місце. Тренує команду Сергій Андреєв, викладач кафедри фізичного виховання.

 

Волейбол (чоловіки)
Комарова Тетяна Володимирівна
І розряд з волейболу

Збірна команда ЗВО «ПДУ» з волейболу грає у чемпіонаті України з волейболу, друга студентська ліга серед чоловічих команд сезону 2019-2020 років, бере участь у змаганнях Подільської ліги сезону 2019-2020 років, дивізіоні А, а також у чемпіонаті міста та різних турнірах. Тренує команду Тетяна Комарова.

 

Настільний теніс
Степанков Сергій Петрович
майстер спорту України

Тренер Сергій Степанков, майстер спорту України з тенісу настільного. Очолює збірну команду університету з настільного тенісу. Підготував спортсменів високого класу, організатор багатьох спортивних заходів та змагань. Чемпіон відкритого турніру з настільного тенісу (Молдова) 2019 р., чемпіон області та Подільської ліги з настільного тенісу.

 

Футбол
Цимбалістий В'ячеслав Миколайович
майстер спорту України

Збірна команда студентів ЗВО «ПДУ» з футболу щороку бере участь міських змаганнях, та студентських спортивних іграх. Тренує команду В'ячеслав Цимбалістий, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України з футболу.

 

Розклад секцій

Вид спорту

Дні проведення

Час проведення

Місце

проведення

Викладач

1.

Важка атлетика

Понеділок
Середа
П'ятниця

17.30-19.30

Зал корпус №3

Хомовський О.І.

2.

Волейбол (ж)

Вівторок
Середа
Четвер

18.00-19.30

Спортивна зала
ГК ЗВО «ПДУ»

Андреєв С.А.

3.

Волейбол (ч)

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер

16.30-18.00

Спортивна зала
ГК ЗВО «ПДУ»

Комарова Т.В.

4.

Настільний теніс

Понеділок
Вівторок
Четвер

18.00-19.30

Зал гурт.№1

Степанков С.П.

5.

Футбол

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер

16.00-17.30

Стадіон ЗВО «ПДУ»

Цимбалістий В.М.