Триває ІІ тур Чемпіонату України з волейболу

25 лютого 2020 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті триває другий день ІІ туру Чемпіонату України.

О 15 годині у спортивній залі ПДАТУ відбулося офіційне відкриття змагань. Зі вступним словом виступив ректор університету, доктор економічних наук, професор Володимир Васильович Іванишин, привітавши учасників та побажавши гарної гри, нових спортивних здобутків, звершень та перемог, а також зазичив усім отримати більше радісних емоцій від нових знайомств та позитиву від перебування у славнозвісному місті Кам’янець-Подільському.

О 16 годині розпочався наступний матч Чемпіонату між командами Національного університету фізичного виховання і спорту України і Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Впевнену перемогу здобула команда чернівчан. Вітаємо переможців!

Прес-центр ПДАТУ