Міжвузівська онлайн-лекція з публічного управління на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування

31 травня 2023 р. для здобувачів спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування» та 073 «Менеджмент» Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» і Миколаївського національного аграрного університету було проведено міжвузівську онлайн-лекцію на тему «Корупція: поняття та причини виникнення» в рамках вивчення дисципліни «Публічне управління».

Запрошеним лектором стала д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки Миколаївського національного аграрного університету Альона КЛЮЧНИК.

Заняття відбулося на запрошення завідувача кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алли ЧИКУРКОВОЇ. Професор Альона КЛЮЧНИК подала здобувачам своє бачення теми «Корупція: поняття та причини виникнення». Зокрема, лектором було розглянуто питання про поняття та законодавче регулювання корупції, причини виникнення та типологію корупції, антикорупційну політику України та відповідальність за корупцію.

Алла ЧИКУРКОВА звернула увагу на українські реалії та зарубіжний досвід законодавчого регулювання корупції, зупинившись, зокрема, на основних проблемах і перспективах. За підсумками презентованих матеріалів також відбулося обговорення питань антикорупційної політики та кадрового забезпечення державної служби.

Слухачі, а крім здобувачів на публічній лекції були присутні й викладачі кафедри, мали змогу взяти участь у дискусії, поставити запитання лектору та отримати відповіді.

По завершенні лекції, науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування подякували лектору і відзначили високий рівень проведення лекції, її високий теоретико-практичний, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи.

У ході зустрічі було висловлено бажання продовжити обмін досвідом між науково-педагогічними колективами, а також запланувати дискусійну платформу між студентами-управлінцями.

Інформацію підготувала

завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Алла ЧИКУРКОВА