Кафедра математики, інформатики та академічного письма

Викладацький склад
Молодший обслуговуючий персонал

Контакти:
Телефон: (03849) 6-83-23

Як самостійний структурний підрозділ кафедра створена у травні 1975 року під назвою «Кафедра вищої математики». До її складу увійшли 9 викладачів та 1 старший лаборант, які до того часу працювали на кафедрі фізико-математичних дисциплін, очолюваній спочатку кандидатом фізико-математичних наук, доцентом Маліщуком Іваном Яковичем, а на момент відокремлення – старшим викладачем Беземським Ігорем Казиміровичем. Очолив новоутворену кафедру кандидат фізико-математичних наук, доцент Андрухов Олексій Михайлович.

У штаті кафедри на початку її створення були 3 старших викладачі (Дорохова Валентина Олександрівна, Лисак Микола Іванович, Тихий Володимир Григорович), 6 викладачів (Левчик Наталія Спиридонівна, Понеділок Володимир Францович, Вовк Людмила Дмитрівна, Андрєєв Олександр Анатолійович, Сєров Микола Іванович, Сєрова Марія Миколаївна) та 1 старший лаборант (Михайлова Людмила Миколаївна).

Науково-педагогічний колектив кафедри забезпечував викладання вищої математики, теорії ймовірностей, математичної статистики, математичного програмування і теоретичної механіки на чотирьох факультетах тодішнього сільськогосподарського інституту: механізації сільського господарства, економічному, агрономічному та зоотехнічному. Крім цього, викладачі Левчик Н.С. та Вовк Л.Д. проводили заняття з елементарної математики на підготовчому відділенні інституту. Кафедра брала участь у проведенні занять на підготовчих курсах, які організовувались перед вступними кампаніями, приймала вступні іспити з математики.

З грудня 1988 року до кінця серпня 2011 року кафедру очолював кандидат фізико-математичних наук, доцент Юрчик Анатолій Іванович. За час його керівництва збільшився кількісний склад науково-педагогічних працівників кафедри, покращилась його якість. Станом на 1 вересня 2011 року на кафедрі працювали 14 викладачів, з-поміж яких 9 доцентів (8 кандидатів наук), 1 старший викладач, 4 асистенти. До штату кафедри входив також 1 старший лаборант. Згідно з наказом ректора у 2000 році кафедра змінила свою назву і стала називатись кафедрою математичних дисциплін.

З 1 вересня 2011 року кафедру, згідно з наказом ректора, перейменовано на «Кафедру математичних дисциплін і моделювання». Очолив її кандидат фізико-математичних наук, доцент Лучик Василь Єфремович.

7 травня 2015 року внаслідок реструктуризації університету кафедра увійшла до складу об'єднаної «Кафедри фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін» інженерно-технічного факультету під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Бендери Івана Миколайовича.

З 4 вересня 2017 року, згідно з наказом ректора, кафедру було відновлено як самостійний структурний підрозділ «Кафедра математичних дисциплін і моделювання». Завідувачем кафедри обрано кандидата технічних наук, доцента Громика Андрія Петровича.