ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ»

19 березня 2024 року Володимир КОСТАШ провів виховну годину на тему: «Всесвітній тиждень грошей» для здобувачів вищої освіти 2 курсу зі спеціальності 181 – «Харчові технології» на кафедрі харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції. 

Національний банк України – офіційний координатор Global Money Week в Україні – інформує, що з 18 до 24 березня 2024 р. в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week 2024). «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2024 році.

У тематичних заходах щороку беруть участь більше 100 країн світу. Всесвітній тиждень грошей – це щорічна міжнародна освітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, метою якої є звернути увагу суспільства на важливість розвитку фінансової свідомості дітей та молоді, поступового опановування ними необхідних знань, умінь, навичок, формування менталітету і поведінкової моделі, потрібних для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового добробуту й стійкості. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші. 

_viber_2024-03-19_11-47-59-755

Куратор курсу,
доцент кафедри харчових технологій виробництва
й стандартизації харчової продукції
Володимир КОСТАШ