Виїзне заняття з дисципліни «Біологія продуктивності сільськогосподарських тварин» на тему: Біохімічний склад кормів, кормових добавок, преміксів, бар і стимуляторів продуктивності сільськогосподарських тварин

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту харчових технологій спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» в рамках вивчення дисципліни «Біологія продуктивності сільськогосподарських тварин» відвідали комбікормовий завод ТОВ «СП «Весна 21», який розташований у с. Гуменці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. ТОВ «СП «Весна 21 спеціалізується на виробництві комбікормів для сільськогосподарських тварин та птиціПідприємство поставляє корми високої якості на філію «ПТАХОФАБРИКА «АВІС» приватного акціонерного товариства «АГРОХОЛДИНГ АВАНГАРД».

Заняття дало змогу здобувачам вищої освіти закріпити отримані теоретичні знання, ознайомитися зі сучасним обладнанням, яке використовується в лабораторіях з визначення якості кормів та останніми тенденціями розвитку комбікормової промисловості. Обговорили інновації у впровадженні систем якості та безпечності на підприємствах з виробництва комбікормів.

доцент кафедри технології виробництва і
переробки продукції тваринництва
Наталія Щербатюк