Результати змагань до Дня фізичної культури та спорту

Протягом 6-10 вересня 2021 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулися змагання з різних видів спорту приурочені до Дня фізичної культури і спорту.

7 вересня відбулись змагання з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 14 чоловік. Головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання ПДАТУ Степанков Сергій Петрович.

Після запеклої боротьби:

І місце здобув випускник економічного факультету ПДАТУ – Борецький Віталій;

ІІ місце студент коледжу ПДАТУ – Бринюк Олександр;

ІІІ місце підприємець – Парагайло Юрій.

8 вересня на стадіоні ПДАТУ проводились змагання з футболу серед команд університету, де взяли участь 4 команди. Головний суддя змагань викладач кафедри фізичного виховання ПДАТУ – В'ячеслав Цимбалістий.

1 місце - збірна університету;

2 місце- факультет агротехнологій і природокористування;

3 місце – інженерно-технічний факультет;

4 місце –навчально-науковий інститут енергетики.

Кращі гравці нагородженні пам'ятними подарунками.

8 вересня о 15:00 в спортивній залі ПДАТУ відбулась товариська гра з волейболу серед жінок між командою ПДАТУ та індустріальним коледжем.

9 вересня відбулись змагання з армліфтингу (відкрита першість серед студентів ПДАТУ). Головний суддя змагань – Олександр Хомовський.

І місце посів Шупарський Артур (3-й курс, інженерно-технічний факултет);

ІІ місце-Мартинюк Степан(2-й курс, інженерно-технічний факультет);

ІІІ місце посів Талалаєв Дмитро(коледж архітектури та дизайну).

9 вересня у спортивній залі головного корпусу ПДАТУ відбувся турнір з паркового волейболу серед чоловічих команд. Взяли участь 6 команд. Тренер викладач Тетяна Комарова.

За результатами змагань команди посіли такі місця:

І місце - ПДАТУ,

ІІ місце - ПДАТУ,

ІІІ місце - «Сатурн».

Команди нагороджені медалями та солодкими подарунками. Щира подяка ректорату та профспілковій організації у сприянні в проведенні змагань..

В.о. завідувача кафедри фізичного виховання
Микола Кужель