UNIgreen+UA - ділимося досвідом та запроваджуємо в освітньо-науковий процес

19 грудня 2023 року на чолі з ректором, доктором економічних наук, професором, академіком НААН, заслуженим працівником сільського господарства України Володимиром ІВАНИШИН відбулася зустріч представників міжнародного співробітництва проректора з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, доктора економічних наук, професора Оксани БЯЛКОВСЬКОЇ та начальника відділу міжнародних зв’язків, доктора філософії Анастасії ПОЛІЩУК з науково-педагогічними працівниками, які брали участь у навчальних візитах за міжнародним проєктом UNIgreen+UA та аспірантами, які проходили стажування терміном у 3 місяці на базі SGGW.

Варто зазначити, що до даного заходу з вітальним словом учасникам долучилася заступник керівника міжнародного відділу SGGW Евеліна БЕЛЬКЕВИЧ, яка також є координатором проєкту UNIgreen+UA.

Всі учасники зустрічі мали змогу поділитися своїми враженнями та досвідом, отриманим під час навчальних візитів в різних закладах освіти в різних країнах світу. Науково-педагогічні працівники мали можливість побувати в таких країнах світу як: Польща, Ісландія, Іспанія, Італія, Болгарія, Франція, Бельгія та Португалія.

Всі хто мав навчальні візити в провідних університетах Європи надали слушні пропозиції, щодо покращення навчально-наукового процесу в університеті, його адаптації до політики союзу "UNIgreen+UA", використання його досвіду в навчально-виховному процесі, що в подальшому дасть краще використати всі можливості при запровадженні євроінтеграційних процесів в роботі університету. Варто зазначити, що нами взято за основу всі екологічні кейси "UNIgreen+UA", які зроблять наші освітньо-професійні та освітньо-наукові програми унікальними та актуальними стосовно нашого сьогодення.

На завершення заходу обговорили завдання та перспективи щодо продовження міжнародних проектів з SGGW.

Інформацію підготували:

Проректор з навчальної, науково-інноваційної та

міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор

Оксана БЯЛКОВСЬКА

Начальник відділу міжнародних зв'язків, доктор філософії

Анастасія ПОЛІЩУК