Підсумки навчального візиту у Політехнічному університеті в Коїмбрі, Португалія за міжнародним проєктом UNIgreen+UA

Представники від Закладу вищої освіти “Подільський державний університет” начальник відділу міжнародних зв'язків, асистент кафедри іноземних мов Анастасія ПОЛІЩУК та доцент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлія ГОРЮК в рамках навчального візиту до Політехнічного університету в Коїмбрі відвідали заходи, які були присвячені тематиці “Мобільність для студентів та персоналу” у період з 13 листопада по 17 листопада 2023 року.
Під час робочого візиту до Португалії координаторами проєкту було організовано прийом делегації з України у мерії міста Коїмбри. Серед учасників зустрічі були присутні радник мера з питань освіти Dra. Ana Cortez Vaz, керівник інституційного офісу міжнародної діяльності мерії Dra. Joanna Gouveia Loureiro та проректор з міжнародних зв'язків Prof. Maria Joao Cardoso з Політехнічного університету в Коїмбрі. Вони ознайомили присутніх з історією міста Коїмбра, напрямками своєї діяльності та висловили підтримку у зв'язку з війною в Україні.

Багата своєю історією Коїмбра є батьківщиною найдавнішого університету у Європі та світі, заснованого королем Дінішем у 1290 році. Коїмбра є університетським містечком з багатовіковими традиціями.

На даний час університет співпрацює з багатьма зарубіжними закладами освіти, підтримуючи мобільність іноземних студентів та викладачів, розвиток спільних досліджень і розробку освітніх програм.

Делегація з України відвідала Школу сільського господарства Коїмбри, яка славиться вирощуванням та виробництвом органічних харчових продуктів.

Під час навчального візиту відбулися також і зустрічі з метою обговорення можливості розвитку співробітництва із представниками Бізнес школи та INOPOL Академії підприємництва.Інформацію підготували:

Начальник відділу міжнародних зв'язків, асистент кафедри іноземних мов Анастасія ПОЛІЩУК;

Доцент кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлія ГОРЮК.