Завершення мультимовного тижня

Протягом тижня здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри іноземних мов ЗВО «ПДУ» активно брали участь у різноманітних освітніх, наукових та виховних заходах приурочених до тижня іноземних мов.

Ангеліна РОЛЯК запропонувала майбутнім вступникам в магістратуру спробувати свої сили та пройти демо-версію тесту ЄВІ. Пропозиція демонстрації демо-версії тесту ЄВІ (єдиного вступного іспиту) майбутнім вступникам в магістратуру є важливим кроком у підготовці до вступних випробувань та допомагає студентам краще зрозуміти формат тесту та його особливості. Це дозволяє абітурієнтам оцінити свій рівень підготовки, зрозуміти, які аспекти їм потрібно покращити до вступу. Така практика допомагає зменшити стрес та несподіваність під час реального тестування, оскільки абітурієнти вже знайомі з форматом та типами завдань.

Англомовний виховний захід на тему: «Здоровий спосіб життя» організований Ольгою ЧАЙКОВСЬКОЮ для студентів навчально-наукового інституту харчових технологій має велике значення в сучасному світі, де здоровий спосіб життя стає все більш актуальним та важливим аспектом нашого щоденного існування. Цей захід може стати важливим етапом у підготовці студентів до здорового, балансованого та щасливого життя, популяризувати серед них правильні підходи до здоров'я та надихнути на покращення свого життя.

Шекспірівські читання проведені Іриною ГУМЕНЮК разом із студентами 2 курсу факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві відображають не лише творчий дух, а й демонструють широкий спектр інтересів інших галузей наукового та культурного світу. Відзначення Дня народження та смерті Шекспіра є не лише можливістю вивчення та відтворення його творчості, але й важливою культурною подією, яка підкреслює значення класичних літературних творів у сучасному світі.

Анастасія ПОЛІЩУК провела патріотично-пізнавальну вікторину «We love Ukraine» зі студентами інженерно-технічного факультету. Вікторина «We Love Ukraine» була захоплюючим інтелектуальним заходом, який був проведений з метою поглиблення знань студентів інженерно-технічного факультету про Україну та її історію, культуру, традиції та досягнення.

В ході вікторини студенти мали можливість виявити свої знання у різноманітних галузях, пов'язаних із рідною країною. Питання можливо охоплювали історичні події, видатних українців, культурні особливості, символи та значущі події в сучасному житті України. Ця ініціатива сприяла формуванню патріотичного ставлення до своєї країни серед молоді, підвищенню інтелектуального рівня студентів та зміцненню зв'язків між навчальним закладом та українськими цінностями та ідентичністю.

Оксана КУНЦЬО щотижня збирає поціновувачів англомовного кінематографу на засідання англомовного клубу «Movie Club», котрий є цікавою та захоплюючою ініціативою, яка спрямована на поєднання навчання англійської мови з розвагами та культурними заходами. Так, в рамках тижня іноземних мов, відбулось відкрите засідання клубу. Оскільки тема природи та захисту навколишнього середовища стала наскрізною для заходу, для перегляду було обрано фільм «Там, де співають раки»/ «Where the Crawdads Sing». Фільм є екранізаціє популярного бестселера - однойменного роману Делії Овенс, біолога, дослідниці дикої природи та авторки популярних книг.

Участь студентів у заходах такого плану покликана розширити їх культурні горизонти студентів, допомагаючи їм поглибити знання про класичну літературу, життя та традиції в країнах, мова яких вивчається та розширити власні горизонти. Такі заходи сприяють побудові дружніх стосунків між студентами та викладачами, а також сприяють комунікації між різними факультетами та галузями навчання.

На завершення тижня НПП кафедри іноземних мов провели традиційну щорічну науково-практичну конференцію, за матеріалами якої підготовлено Збірник наукових праць, а також обговорили результати роботи на плановому засіданні кафедри.

Дякуємо усім, хто долучився та взяв участь у заходах кафедри іноземних мов.

Інформацію підготувала Ірина ГУМЕНЮК