Вірний вибір професії – запорука майбутнього України

День науки і Всесвітній день вишиванки під гаслом “Наука об’єднує: день науки, вишиванки і  благодійність” науково-педагогічними працівниками

факультету енергетики та інформаційних технологій: доцентами Віктором ДУБІКОМ і Олександром КОЗАКОМ, асистентом Олегом ГОРБОВИМ, завідувачем лабораторії «DAK GPS» Сергієм ЄРМАКОВИМ була проведена профорієнтаційної робота з майбутніми абітурієнтами, учнями 10 та 11 класів Кам΄янець-Подільського ліцею №8.

Із вітальним словом до  випускників ліцею звернулася в.о. декана факультету енергетики та інформаційних технологій, професор Людмила МИХАЙЛОВА, яка привітала усіх зі святом та розповіла про умови вступу на навчання в університеті за різними спеціальностями, а також про перспективи подальшого працевлаштування за обраним фахом.

Учні відвідали наукову виставку напрацювань факультету, їм також була проведена екскурсія по лабораторіях.  З наглядно-інформаційних матеріалів учні довідалися про спеціальності, за якими готують на факультеті енергетики та інформаційних технологій, порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі, графік роботи приймальної комісії. Учні цікавились також умовами проживання в гуртожитку,  проведенням  спортивних та розважальних заходів в університеті та проходженням практик закордоном.

На всі поставлені питання були дані повні та вичерпні відповіді. В загальному багато  учнів виявили зацікавленість подальшим навчанням у Закладі вищої освіти “Подільський державний університет“. Зустріч закінчилась на досить  позитивній ноті та побажанням подальших успіхів у навчанні .

Дякуємо за організацію у проведенні екскурсії директора Кам΄янець-Подільського ліцею №8 Олену РОМАСЬ, завуча Людмилу ЯКОВЕНКО, викладачів ліцею Ірину ГОРБОВУ, Оксану БАБИЧ та Ірину НАЗАРОВУ.

Асистент кафедри енергозберігаючих технологій

та енергетичного менеджменту                                            Олег ГОРБОВИЙ