КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ НАУКИ В ІМ'Я МИРУ ТА РОЗВИТКУ

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку, який підкреслює значну роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до дебатів щодо нових наукових проблем. Цей день також наголошує на важливості та актуальності науки в нашому щоденному житті.

ЮНЕСКО та інші міжнародні інституції настійно заохочують всіх приєднуватися до відзначення Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку – організовувати власні заходи та активності у цей день.

10 листопада 2023 року на кафедрі інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін відбувся круглий стіл на тему: «Всесвітній день науки в  ім'я  миру та розвитку» із здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології».

Дякуючи Нашим ЗСУ ми маємо можливість працювати, студенти навчатися, а також проводити круглі столи та семінари, виховні заходи. Пов’язуючи науку з суспільством, Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку спрямований на те, щоб громадяни були поінформовані про досягнення в галузі науки. Хочеться наголосити на ролі вчених у розширенні нашого розуміння дивовижності й крихкості нашої планети, яку ми називаємо домом, і в тому, щоб наші суспільства стали більш стійкими.

 Круглий стіл розпочався з цікавих і пізнавальних доповідей доцентів кафедри Мушеник І.М. і Марчук Н.А.

  Змістовні доповіді  та слайди підготували здобувачі 1 курсу спеціальності 181 «Харчові технології»: Костенюк Наталія, Ратушняк Анжеліка, Левчук Вікторія, Мазорчук Ірина, Літвінова Марія.

Цей день ще й чудова нагода для вшанування наукових традицій, популяризації досягнень вчених, залучення молоді до світу науки.

 

 Інформацію підготували доценти кафедри
інформаційних технологій, фізико-математичних та безпекових дисциплін
Ірина МУШЕНИК та Наталія МАРЧУК