ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ХЛІБА

Хліб один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня.

Наукова бібліотека ЗВО «ПДУ» є співорганізатором разом з кафедрою землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин, кафедрою харчових технологій, виробництва й стандартизації харчової продукції, кафедрою права, професійної та соціально-гуманітарної освіти та студентським активом у проведенні заходів до всесвітнього дня хліба в Подільському державному університеті.

16 жовтня 2023 р. в університетському Музеї хліба відбувся круглий стіл на тему «Хліб у звичаях українського народу», в якому взяли активну участь працівники наукової бібліотеки, зокрема в обговоренні актуальних питань за програмою заходу, також було розгорнуто тематичну виставку книг, фотоматеріалів, періодичних видань тощо.

Тематична виставка до всесвітнього дня хліба триватиме з 16 до 20 жовтня (вул. Шевченка, 12, Центральний університетський корпус, 2 поверх).

Запрошуємо усіх бажаючих до Музею хліба ЗВО «ПДУ»

відвідати виставку.

 

Цікава інформація до теми:

1) 16 жовтня - Всесвітній день хліба: методичні матеріали до свята.  URL: https://znayshov.com/News/Details/16_zhovtnia_vsesvitnii_den_khliba_metodychni_materialy_do_sviata

2) Українські традиції, пов’язані з хлібом. Хліборобство, як окремий світогляд. Хліб – усьому голова. URL: https://www.youtube.com/watch?v=6QPwbikIRTk

3) Добрі традиції. Хліб. URL: https://www.youtube.com/watch?v=DpAJpbZ4wUw

4) Відроджені традиції. Хліб. URL: https://www.youtube.com/watch?v=r5ZWnfXRCss

5) Хліб в українській обрядовості. URL: https://etnoxata.com.ua/statti/traditsiji/hlib-v-ukrajinskij-obrjadovosti/

 

Інформацію підготувала
в.о. директора наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»  – Катерина Гораш