Тематична виставка до державних свят «УКРАЇНСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ ДОБИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»

23 – 25 серпня 2023 року до Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України Наукова бібліотека ЗВО «ПДУ» проводить тематичну виставку «УКРАЇНСЬКІ ПИСЬМЕННИКИ ДОБИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ».

В експозиції представлено книги сучасних українських письменників, публікації, фотоматеріали, в яких відображено ключові події та локації, пов’язані із боротьбою Українців за Незалежність і європейський вибір України. Зокрема, серед книг наявні  бестселери відомих українських письменників Сергія Жадана, Юрія Андруховича, Ліни Костенко, Оксани Забужко та інших письменників.

Виставка складається з трьох блоків, присвячених періоду кінця 1980-х – початку 1990-х, Помаранчевій Революції, Революції Гідності та повномасштабній військовій агресії росії проти нашої Держави…

23 серпня щорічно, починаючи з 2004 року, в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг. Це також національний символ української ідентичності. Символ боротьби Українського народу за волю, державність і Мир.

24 серпня 24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Історична довідка про День Незалежності та День Державного прапора України на сайті Українського інституту національної пам’яті:

http://surl.li/kilmi

https://uinp.gov.ua/istorychnyy-kalendar/serpen/23/den-derzhavnogo-prapora-ukrayiny

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку в Науковій бібліотеці Університету  (перший корпус, І поверх, мала читальна зала, сектор обслуговування наукової, художньої бібліотеки та читального залу).

 Катерина Гораш – в.о. директора наукової бібліотеки ЗВО «ПДУ»