ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ: наукова бібліотека запрошує відвідати тематичну виставку

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. У ці дні ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання, щоб українці жили у вільній та демократичній державі.

День Гідності та Свободи започаткований згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року).

Метою ініціативи є «ствердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які 2004 року та 2013 року повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору…»

 Детальна інформація на сайті НАЦІОНАЛЬНОГО МЕМОРІАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ – МУЗЕЙ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2644

 Запрошуємо 21 – 24 листопада 2023р. усіх бажаючих відвідати тематичну виставку до Дня Гідності та Свободи України та ознайомитись з інформаційно-методичними матеріалами, що підготували працівники наукової бібліотеки (перший корпус Університету, наукова бібліотека).

 З виставкою, як і з паперовим варіантом покажчика, можна ознайомитись в науковій бібліотеці ЗВО «ПДУ».

Провідний бібліотекар
Людмила ПОСІТКО