До 130-річчя від дня народження Микити Годованця

26 вересня виповнюється 130 років від дня народження та 110 років літературної діяльності нашого уславленого земляка, видатного українського байкаря, поета-гумориста, патріарха української байки ХХ століття Микити Павловича Годованця.

Микита Годованець є автором понад 30 книжок, його ім’я займає почесне місце серед популярних і широко знаних майстрів української сатири і гумору.

З метою популяризації літературної спадщини байкаря Сектором наукової бібліографії створено біобібліографічний покажчик «Усміхнене слово Микити Годованця». Покажчик є спробою зібрати відомості про поета-сатирика, життєвий і творчий шлях, публікації присвячені Микиті Павловичу, бібліографію спадщини. В покажчику представлено книги М. Годованця, статті, бібліографічні покажчики, веб-сайти присвячені життю й творчості Микити Годованця та твори онлайн. Покажчик адресовано викладачам, студентам, краєзнавцям, літераторам, бібліотекарам, та тим, хто цікавиться творчістю Микити Годованця.

Крім того, бібліотекарами організовано книжкову виставку до 130-річного ювілею поета-байкаря, на якій представлені книги та публікації про життєвий і творчий шлях Микити Павловича та книги його байок, з фондів наукової бібліотеки університету.

З виставкою, як і з паперовим варіантом покажчика, можна ознайомитись в науковій бібліотеці ЗВО «ПДУ». 

Провідний бібліотекар
Людмила Посітко