Засідання студентського наукового гуртка "Біотехнологія у ветеринарній медицині"

 

Відбулося засідання студентського наукового гуртка "Біотехнологія у ветеринарній медицині", що відкриває нові можливості для активних студентів факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.

Науковий гурток стає важливою лабораторією для розвитку наукового потенціалу, поглиблення знань та формування навичок науково-дослідної діяльності в позаурочний час.

Гурток відвідують здобувачі 2 та 3 курсів, які виявили зацікавленість у поглибленому вивченні біотехнології у ветеринарній медицині. Метою діяльності гуртка є : ознайомлення учасників з планом і питаннями  навчального матеріалу, стимулювання розвитку наукового мислення та набуття практичних навичок у цій важливій галузі.

Керівником гуртка є кандидатка ветеринарних наук, доцентка кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії ЗВО "ПДУ" - Тетяна Захарова. Під її керівництвом здобувачі брали участь у диспуті на тему: "Правове регулювання виробництва та обігу ветеринарних препаратів, субстанцій та засобів ветеринарної медицини".

На засідання здобувачі вищої освіти також підготували власні доповіді, зокрема про "Виробництво біопрепаратів ветеринарного призначення та забезпечення їхньої якості".

Така ініціатива сприяє обміну знаннями, розвитку критичного мислення та підвищенню рівня професійної компетентності студентів.

Ці засідання студентського наукового гуртка стають важливим кроком на шляху до наукових досягнень й підготовки молодих фахівців у галузі ветеринарної медицини та біотехнології.                   

 

Доцент кафедри ветеринарного акушерства,

внутрішньої патології та хірургії, Тетяна ЗАХАРОВА