Від фашизму до рашизму...

        Крізь призму цієї тези проходив виховний захід "Табори смерті" для здобувачів вищої освіти спеціальності 211 – «Ветеринарна медицина» ФВМТТ другого СТН та четвертого курсу (куратори: Ігор ЧОРНИЙ і Тетяна ТОКАРЧУК), приурочені Міжнародному дню визволення в'язнів фашистських концтаборів.

        Метою заходу є вшанування пам’яті жертв фашистських таборів, нагадування трагічних подій в історії людства, викликаних насильницьким втручанням у життя, національну приналежність і віросповідання; утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

        Місцем зустрічі була центральна бібліотека ім. Костя СОЛУХИ. Пригадали історію появи концтаборів, їх систему за часів радянського союзу. Йшлося і про концтабори нацистів.  Говорили про повстання і втечі, про врятованих полонених.

        "Знову і тепер..." неможливо передати біль, розпач і люту ненависть від почутого і побаченого звірства щодо українських військових і цивільних.

        Говорили і згадували про події в Оленівці, Волновасі, Донецьку, Маріуполі...

Боротьба триває...

        Висловлюємо щиру вдячність модератору заходу завідувачці відділу маркетингу Кам,янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ользі ВЕНГРОВІЙ та спікеру лектору І категорії Кам,янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ірині ЛЕХІЦЬКІЙ.

(фото Петро ІГНАТЬЄВ)

 

Кафедра гігієни тварин та

ветеринарного забезпечення кінологічної служби

Національної поліції України

ЗВО «Подільський державний університет»