Участь аспіранта у саміті зі свинарства Smart Pig "Здоров'я. Годівля. Осіменіння"

 
Інтенсивне виробництво продукції свинарства висуває нові підвищені вимоги до технологічних особливостей ведення галузі. В останні роки в промисловому свинарстві поряд із загальним підвищенням інтенсивності виробництва відзначається загострення низки проблем: зниження збереженості молодняку, збільшення кількості аварійних опоросів, прохолостів у маточного поголів’я, зниження продуктивності відгодівельного молодняку тощо. Саме тому компанією Сева Санте Анімаль Україна в партнерстві з Vilomix Ukraine, IMV Technologies, Українські ветеринарні технології організувано та проведено саміт зі свинарства «Smart Pig» «Здоров’я, годівля, осіменіння», у якому взяв участь аспірант кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Петро ГОРИГОРАШ.
Для обговорення актуальних проблем здоров’я, годівлі та осіменіння свиней організаторами було запрошено 12 спікерів з Іспанії, Франціії, Польщі й України та спеціалістів з більше ніж 40 свинокомплексів України. Разом з фахівцями «Biosafety-center» ДДАЕУ Валентином ЄФІМОВИМ та Андрієм КОКАРЕВИМ було проведено ряд зустрічей з партнерами та колегами, які займаються свинарством, намічені плани та перспективи на подальшу співпрацю.
 
Дякуємо організаторам компанії за надану можливість бути учасниками такого заходу, де фахівці можуть зібратися і обговорити свої нагальні виробничі проблеми, обмінятись думками, поділитись досвідом та дізнатися щось нове для себе.