Співпраця факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві з Хмельницькою регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби

На факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбулась робоча зустріч викладачів факультету з представниками Хмельницької регіональної державної лабораторієї Держпродспоживслужби.

Хмельницька регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби – це державна акредитована установа, яка уповноважена Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, може здійснювати відповідно до потреб замовника: мікробіологічні, радіологічні, хіміко-токсикологічні, бактеріологічні, мікологічні, іхтіопатологічні, вірусологічні, імунологічні, паразитологічні, патологоанатомічні, молекулярно-генетичні, фізико-хімічні та хроматографічні дослідження (випробування) харчових продуктів та сировини тваринного, рослинного і біотехнологічного походження.

Хмельницька регіональна державна лабораторія здійснює свою діяльність вже понад 30 років. Спеціалісти лабораторії постійно підвищують рівень своєї кваліфікації, підтверджують свою професійність міжлабораторними дослідженнями у вітчизняних та Європейських провайдерів.

Лабораторія відповідно до поставлених завдань щороку оновлює свій професійний кадровий склад кваліфікованими спеціалістами, що робить її потенційним роботодавценм для здобувачів ЗВО «ПДУ».

Наталія Федорова, директорка лабораторії, презентувала особливості діяльності лабораторії, її статус, повноваження, розказала про основні принципи проведення досліджень у сфері ветеринарної медицини сьогодні, перелік випробувань, сфери акредитації, плани на майбутнє.

Зі свого боку декан факультету Віктор Горюк розповів про напрями підготовки здобувачів вищої освіти на факультеті, особливості їх стажування в українських та закордонних фірмах, перспективи підготовки майбутніх випускників в умовах сьогодення. Він наголосив, що особлива увага на факультеті приділяється вивченню передового досвіду вітчизняних і зарубіжних методик лікування тварин, виробництва безпечних продуктів харчування і організації ветеринарної справи.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань співпраці ЗВО «ПДУ» з ХРДЛД. Це, зокрема, питання проведення наукових досліджень, удосконалення методики досліджень, організаційні питання.