Профорієнтаційна робота кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії

Професія - це один із перших самостійних виборів людини!

Український філософ Григорій Сковорода вважав, що якщо людина усвідомлює для чого народжена, працює з приємністю, тоді вона щаслива «Ори землю або носи зброю, займайся купецькою або мистецькою справою – роби те, для чого народжений». Адже займатись тим, що тебе цікавить, що ти вмієш і тоді праця і професія принесе радість і буде найважливішою умовою відчуття життєвої повноцінності. Тому перед випускниками шкіл настав важливий етап у їхньому житті – правильного вибору професії.

Науково-педагогічними працівниками кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Олександром БОДНАРЕМ, Тамарою БЕТЛІНСЬКОЮ, Русланом КОЛІНЧУКОМ було проведено профорієнтаційний захід серед учнів 9-11-х класів Гуменецького ліцею Гуменецької ОТГ Кам’янець-Подільського району.

Для майбутніх абітурієнтів було детально роз'яснено умови вступу до нашого навчального закладу, подано інформацію про відокремлені структурні підрозділи - фахові коледжі ЗВО «ПДУ» та спеціальності, які можна там опанувати. 

Під час зустрічі, старшокласників було ознайомлено із переліком нових спеціальностей, особливостями вступу та перевагами навчання саме у нашому Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» і можливостями проходження практики та закордонного стажування здобувачів вищої освіти у 15 країнах світу.

Особливу увагу учнів звернули на перспективу вибору майбутнього працевлаштування в аграрній та інших сферах виробництва. Випускникам було роздано буклети та продемонстровано відеоролики з інформацією про наші факультети та навчально-наукові інститути.

 

Інформацію підготували НПП кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії
Олександр БОДНАР, Тамара БЕТЛІНСЬКА