Профорієнтаційна робота кафедри інфекційних та інвазійних хвороб

З метою популяризації та поширення інформації про Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» викладачами кафедри інфекційних та інвазійних хвороб (Андрій МУШИНСЬКИЙ, Тетяна КАРЧЕВСЬКА, Сергій ПРОСЯНИЙ) було проведено зустрічі з учнівсько-викладацьким складом опорного закладу «Романковецький ліцей імені академіка К.Ф. Поповича» та Білоусівського ліцею Сокирянської міської ради Дністровського району Чернівецької області в рамках профорієнтаційної роботи.

Під час зустрічі співробітники кафедри довели до відома присутніх інформацію про наш університет як сучасну базу освіти, розповіли про наявні спеціальності, особливості вступної кампанії, організацію навчального процесу та студентського життя в університеті (участь в творчих колективах, гуртках, обєднаннях, спортивних секціях) можливості та перспективи наукової роботи (участь в грантовій програмі «Еразмус +»), закордонних виробничих практик тощо.

Випускникам 11-х класів названих навчальних закладів було роздано анкети абітурієнтів та презентаційні матеріали. Після заповнення анкет учні отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили щодо особливостей вступу та навчання в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет».

Висловлюємо щиру подяку вчителям та адміністрації названих навчальних закладів, а також завідуючому відділом Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Івану ЛИСОМУ та лікарю ветеринарної медицини Олексію ТАРАБУЗАНУ, випускникам факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві ЗВО «ПДУ» за допомогу в організації цих зустрічей.

 

Доцент кафедри інфекційних та інвазійних хвороб
Тетяна КАРЧЕВСЬКА