Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України

Професія — це дуже важлива частина життя кожної людини, і чим вдаліше зроблено вибір, тим більше досягнеш бажаного на професійному шляху, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим. Не менш важливим принципом у виборі професії є момент щоб вона подобалася. Адже роботу, яку виконуєш із задоволенням, завжди робиш легко, не відчуваючи втоми, і не помічаючи часу, який на неї витрачено.

Поганих професій не буває. Всі хороші! Але перед тим як обрати свою, людина повинна знати, чого хоче. Професія не обов’язково повинна бути героїчною, високооплачуваною, такою, яка надає якісь пільги. Головне, щоб вона була творчою та цікавою, і тоді успіх  гарантовано.

Викладачами кафедри (Ігорем ЧОРНИМ і Тетяною ТОКАРЧУК) було проведено профорієнтаційний захід для випускників 11-х класів Орининського та Приворотського ліцею Орининської сільської ради.

НПП кафедри було проінформовано випускників про спеціальності та форми навчання у ЗВО «Подільський державний Університет», за якими здобувають вищу освіту та переваги, які вирізняють його серед інших вузів. Було доведено правила вступу, також була подана інформація про факультети та інститути, можливість  проходження практики за кордоном.

Висловлюємо щиру подяку вчителям та дирекції Орининського та Приворотського ліцею.

Кафедра гігієни тварин та ветеринарного забезпечення
кінологічної служби Національної поліції України
ЗВО «Подільський державний Університет»