Профорієнтаційна робота у відокремленому структурному підрозділі «Кам’янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»

         Завідувач кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії, факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, доцент Сергій КЕРНИЧНИЙ, разом із завідуючим відділенням "Ветеринарна медицина і технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" Володимиром БІЛЕЦЬКИМ, організували та провели зустріч із студентами відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет».

Метою таких інформаційно-просвітницьких заходів є допомога студентам зробити правильний вибір щодо перспектив їхнього навчання на наступних освітніх ступеннях на основі ОПС «Фаховий молодший бакалавр» та одержання професії, що у майбутньому сприятиме їх самореалізації.

У заході взяли участь заступник директора з навчально-методичної роботи кандидатка економічних наук, доцентка Тетяна БІЛИК та викладачі коледжу, які детально розповіли про особливості організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було надано інформацію щодо освітньої діяльності факультетів та інститутів, що входять до складу ЗВО «ПДУ», також випускників коледжу у повній мірі проінформували щодо умов вступу, навчання у нашому університеті, можливості паралельно здобути військове звання офіцера запасу, проходити практику та стажування за кордоном на провідних підприємствах країн Європи, Північної Америки та Океанії та подальше працевлаштування.

У ході жвавого та цікавого діалогу у студентів коледжу виникло багато запитань до викладачів, зокрема, щодо переліку конкурсних предметів, умов проживання у гуртожитку, оплати за навчання на контрактній основі тощо.

Щиро вдячні керівництву та викладачам ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж ЗВО «Подільський державний університет» за організовану зустріч.

 

Кафедра ветеринарного акушерства,

внутрішньої патології та хірургії