Профорієнтаційна робота кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України

     Вдалий вибір професії – це запорука впевненості, одна з головних складових людського щастя та усвідомлення своєї цінності в соціумі.

     Щороку перед  випускниками  шкіл  назріває питання вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраного шляху залежить як складеться подальше життя. Тому правильний вибір професії визначить у майбутньому і соціальний статус, і затребуваність, і навіть рівень матеріального добробуту.

     Науково-педагогічними працівниками кафедри гігієни тварин та ветеринарного забезпечення кінологічної служби Національної поліції України Світланою ЛАЙТЕР – МОСКАЛЮК, Тетяною ТОКАРЧУК та Ігорем ЧОРНИМ було проведено профорієнтаційний захід у межах Кам,янець – Подільського ліцею                     №7 для майбутніх випускників.

     Під час зустрічі старшокласників було ознайомлено із переліком спеціальностей, особливостями вступу та перевагами у навчанні безпосередньо у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет», умовами проживання в гуртожитках, видами активного дозвілля, можливостями працевлаштування по завершенню навчання. Також було повідомлено про можливість проходження практики і закордонного стажування здобувачів вищої освіти. Під час спілкування панувала приємна атмосфера. Учні цікавились початком роботи приймальної комісії, переліком документів для вступу, державною формою навчання, розміром стипендій, науково-технічним забезпеченням університету, заповнювали анкети та із цікавістю знайомилися із роздатковим матеріалом.

Знайти себе в світі професій – означає максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за сприяння у проведені профорієнтаційної роботи вчителям і окремо керівництву Кам,янець – Подільського ліцею №7.

Доцент кафедри гігієни тварин та ветеринарного

забезпечення кінологічної служби

Національної поліції України, Тетяна ТОКАРЧУК