Продовження проведення навчальних практик на кафедрі інфекційних та інвазійних хвороб

 

Здобувачі  4 курсу другого (магістерського)  рівня вищої освіти вийшли на заключний етап проходження навчальних практик з дисциплін «Епізоотологія та інфекційні хвороби» і «Паразитологія та інвазійні хвороби» під керівництвом доцентів кафедри інфекційних та інвазійних хвороб Тетяни КАРЧЕВСЬКОЇ і Андрія МУШИНСЬКОГО. Згідно з програмою навчальних практик здобувачі відвідали філію кафедри - ветеринарну клініку «Фауна сервіс», де змогли бути присутніми на амбулаторному прийомі тварин, ознайомились з веденням ветеринарної документації, журналами реєстрації, картотекою тварин та іншими документами.

В умовах клініки здобувачі також ознайомились з різними методами проведення ін’єкцій за інфекційних та інвазійних хвороб тварин, мали змогу провести клінічний огляд і спостерігати за лікувальною допомогою, яка надавалась собакам, хворим на небезпечні і поширені хвороби, такі як бабезіоз і парвовірусна інфекція, прослухати детальну інформацію, надану власникам хворих тварин  щодо рекомендацій по подальшому догляду за ними. Також здобувачів було ознайомлено із сучасними методами діагностичних досліджень, власне, за допомогою різноманітних експрес-тестів. Досить  цікаво та пізнавально було  представлено інформацію щодо застосування сучасних вакцинних препаратів для  профілактики хвороб різних видів тварин, включаючи птицю з їх наочною демонстрацією та описом можливих ускладнень після проведення щеплень та шляхів їх попередження.

 Висловлюємо щиро подяку персоналу ветеринарної клініки «Фауна сервіс» за надану можливість отримати багато актуальної і корисної інформації, яка допомагає нашим здобувачам розширити свій світогляд щодо обраної професії і отримати необхідні знання та практичні навички, які є важливими для майбутньої практичної діяльності висококваліфікованого фахівця ветеринарної медицини.

 

                       Доцентка кафедри інфекційних та інвазійних хвороб тварин

                                                                                        Тетяна КАРЧЕВСЬКА