Онлайн лекція на тему: «Розведення раків»

16 травня 2023 року Микола Вікторович Слюсар доцент кафедри технології виробництва, переробки та якості продукції тваринництва Поліського національного університету прочитав гостьову онлайн лекцію для здобувачів першого (бакалаврського)  рівня вищої освіти за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» ЗВО «ПДУ» на тему: «Розведення раків».

У ході лекції Микола Вікторович розповів здобувачам вищої освіти про умови розведення раків у закритих приміщеннях або повноцінним промисловим способом. Особливості вирощування деяких видів раків

У багатьох країнах досить добре поставлений бізнес з розведення та продажу раків. Це пояснюється відносно невеликими витратами на започаткування, які значно зменшуються з часом при тому, що товарообіг наростає в кілька разів. Розведення раків – це не тільки широкомасштабне виробництво, налагодити його можна і в невеликих розмірах, наприклад, у домашніх умовах. Такий напрямок бізнесу обов’язково принесе прибуток через певний період, якщо якісно дотримуватися всіх норм культивування раків. Це досить непогана ідея для бізнесу, не витратного, але такого, що вимагає старанності та терпіння і часу.

Позитивним моментом лекції було саме дискусійне обговорення проблематики. Студенти ставили запитання й отримували вичерпні відповіді.

Лекція відбулася в дружній атмосфері, а  представлена інформація зацікавила здобувачів.

Доцент кафедри технології виробництва

і переробки продукції тваринництва

Наталія Щербатюк