Обрати спеціальність – досить рішучий крок

Науково-педагогічний працівник кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії, кандидат ветеринарних наук, доцент ЗАХАРОВА Тетяна Володимирівна організувала профорієнтаційну роботу із молоддю сіл, що входять до складу Кам'янець-Подільської ОТГ.

Були роздані рекламні матеріали, що розраховані на учнівську молодь, в яких йдеться про професії, які можна отримати у нашому закладі вищої освіти, перелік документів необхідних для вступу, де знаходиться приймальна комісія та часи її роботи. Учні ознайомлені з історією та досягненнями ЗВО «Подільський державний університет», спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, цікавим студентським життям та традиціями. Молодь з цікавістю слухала про факультети, інститути, фахові коледжі, що входять до складу нашого закладу освіти та освітньо-професійні програми, перелік яких досить великий.

Зокрема було акцентована увагу саме на факультеті «Ветеринарної медицини і технологій у тваринництві».

Адже обрати спеціальність «Ветеринарна медицина» – досить рішучий крок. Ветеринарію обирають лише за покликанням, і ця професія є однією з найгуманніших і найвідповідальніших, адже саме від сумлінного ставлення до службових обов’язків, дисципліни, самовідданості та кваліфікації працівників цієї сфери залежить епізоотичне благополуччя, забезпечення ветеринарного та санітарного контролю на теренах нашого району, області чи країни.

Отже впевнено йти до свої мрії, обирати для себе професію серцем, цінувати кожну мить навчального процесу, дослухатися до порад педагогів, а для майбутніх абітурієнтів – якщо є бажання отримати якісну підготовку з ветеринарного фаху, вступати до найкращого в країні Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" на факультет ветеринарної медицини  і технологій у тваринництві.

Інформацію підготувала канд.вет.наук

доцент Тетяна ЗАХАРОВА