Наукова робота аспірантів кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії.

Продовжується плідна наукова робота аспірантів кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії.
Головна мета наукової тематики кафедри це розробка нових антимікробних препаратів і засобів для профілактики і лікування хвороб тварин та дезінфекції у ветеринарній медицині.

На даному етапі аспіранти Владислав КОЖИН та Василь СТРОЇЧ, під керівництвом кандидата ветеринарних наук, доцента Віктора ГОРЮКА відбирають гематологічний та біохімічний аналізи крові дрібних тварин. Дані дослідження ляжуть в основу створення нового антимікробного засобу для лікування дерматологічних захворювань у собак.

Здобувачі активно проводять наукові дослідження за обраною темою дисертаційної роботи та публікують їх результати у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Кандидат ветеринарних наук,

доцент Віктор ГОРЮК