Наближення до європейських стандартів з ветеринарної офтальмології

З 28 вересня по 1 жовтня 2023 року, в м. Рим, Італія, пройшла щорічна офтальмологічна ветеринарна конференція ESVO Meeting Rome 2023. Організатор Европейська Спілка Ветеринарних Офтальмологів (Euuropean Society of Veterinary Ophthalmology).

Андрій КРАВЧЕНКО, аспірант 3 року навчання кафедри інфекційниї та інвазійних хвороб, факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (науковий керівник доктор ветеринарних наук Вікторія ЛЕВИЦЬКА) взяв участь у конференції й став дійсним членом ESVO.

Конференція була присвячена візуальним особливостям у діагностиці захворювань тварин, а саме : ультразвуковій діагностиці й магнітно-резонансній томографії. В ході конференції також були обговорені й узгодженні деякі нормативні акти щодо нових правил опису заднього сегменту ока : патологій сітківки та диску зорового нерву.

В конференції взяли участь 98 делегатів з різних країн світу. Деякі учасники представляли постери й результати проведеної наукової роботи.

Наступна конференція відбудеться в м. Барселона (Іспанія) у 2024 році.

Аспірант кафедри інфекційних та інвазійних хвороб

Андрій  КРАВЧЕНКО