Cтудентське волонтерство

Жахливі події на території нашої держави змусили жити кожного українця по іншому. Не важливо, якої ти професії,  якщо ти щирий у своїх намірах та прагнеш допомогти- зроби це! Від недавна заклади освіти України вимушено стали центром добровільної допомоги, а гуртожитки навчальних закладів - прихистком для внутрішньо переміщених осіб з початком повномасштабного вторгнення в Україну. Відповідно кількість волонтерської ініціативи зросла. Тому, що всі мріють про перемогу. Практично усі люди України і не лише, "донатять", волонтерять аби допомогти захисникам. Плетіння сіток якраз є ініціативою студентського самоврядування факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.
Активні здобувачі вищої освіти відвідують волонтерську організацію "Подоляни" та щоденно долучаються до створення маскувальних сіток 
   Нещодавно спільними зусилями, за сприяння декана факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Віктора ГОРЮКА було створено додатковий стенд та докуплено всі необхідні матеріали для створення захисту нашим військовим.
Кожна сітка, сплетена руками наших здобувачів буде доправлена до місць призначення.
 
Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві