Акція до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»: тиждень благоустрою на факультеті ветеринарної медицини та технологій у тваринництві.

Щороку у третю суботу вересня одночасно в 180 країнах світу відбувається Міжнародна акція – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Минулого тижня, під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах України, з дотриманням обмежень воєнного часу, із врахуванням норм безпеки та географічних особливостей регіонів, відбулися такі акції. До заходу традиційно долучилися і здобувачі вищої освіти ЗВО«ПДУ».

Основна мета цього дня – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами й відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Саме тому, 22 вересня, за ініціативи студентського парламенту факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві пройшов тиждень благоустрою території та примішень нашої Alma Mater.

«Для мене тема забруднення природи досить важлива. Українці втрачають надто багато через свою безвідповідальність – і це стосується забруднення навколо теж. У нас недостатньо базової свідомості й розуміння, які можуть бути наслідки недбалості. Тому треба починати з себе й показувати приклад, брати ініціативу, поширювати ідею. Ми, вже традиційно, щороку долучаємося до цієї еко-акції. І нас завжди підтримує деканат та особисто декан-Віктор Васильович ГОРЮК та наші викладачі факультету. Цей захід був хоч і досить локальним, але, вірю, що хоч на трохи змінив світ на краще»  – зазначив Євген ЖИГАЛОВ, голова студради факультету.

Активісти студентського профкому та парламенту, разом із своїми однокурсниками, кураторами та викладачами, прибрали прилеглу до факультету територію, оновили паркову зону відпочинку та лавочки, посадили квіти.

Хочеться подякувати кожному і кожній, хто долучився до прибирання. Прекрасно, що студенти, викладачі й не байдужі громадяни беруть участь у таких еко-акціях і розуміють, що сьогодні важливо розвивати свідоме й екологічно відповідальне громадянське суспільство.

Дякуємо організаторам та усім, хто долучився.
Чистота нашої країни залежить від кожного нас!

Інформацію підготували куратори перших курсів ФВМіТТ

Світлана ЛІЩУК та Володимир ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ

Фото та ініціатива – голова студради ФВМіТТ Євген ЖИГАЛОВ