Профорієнтаційний захід кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування для випускників Борщівського агротехнічного коледжу

Оберіть собі роботу до душі,
і вам не доведеться працювати
жодного дня у своєму житті

Конфуцій

17 травня 2023 р. кафедрою менеджменту, публічного управління та адміністрування було проведено профорієнтаційний захід із здобувачами Борщівського агротехнічного коледжу.

Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності здобувачів до свідомого вибору професій, інформування молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в ЗВО «ПДУ» ознайомили здобувачів викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування.

Увазі присутніх було представлено профорієнтаційні матеріали та буклети нашого університету. Здобувачі ознайомилися з презентаціями викладачів кафедри. Виступи викладачів дали можливість присутнім відчути специфіку і важливість професії.

До профорієнтаційної роботи кафедри долучилася здобувачка 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Марія РОЗПУТНЯК. Випускники коледжу з цікавістю слухали про досвід перебування Марії РОЗПУТНЯК в Політехнічному університеті Картахени. Марія поділилася досвідом навчання в нашому університеті, розповіла про участь у наукових конкурсах та конференціях, охарактеризувала особливості студентського побуту, донесла інформацію про можливості особистісного і професійного розвитку в стінах нашого навчального закладу, можливості працевлаштування.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування висловлює ширу подяку директору коледжу Ігорю Михайловичу КРИСАКУ за можливість проведення заходу і організаційну підтримку.

Сподіваємось, що цей захід допоможе молоді розібратись в різноманітті спеціальностей ЗВО «ПДУ», наочно оцінити його пропозиції, визначитися зі своєю майбутньою професією.

Інформацію підготувала
доцент кафедри менеджменту,