Профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

І тому 21 березня 2023 року завідувачка кафедри обліку оподаткування та технологій електронного бізнесу Інна ЦВІГУН провела профорієнтаційну роботу з метою ознайомлення учнів 11 класу Кульчієвецького ліцею Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради з перевагами навчання в Закладі вищої освіти «Подільський державний університет». Учням надано інформацію про умови вступу до університету, спеціальності за якими ведеться підготовка фахівців та актуальність економічних спеціальностей, зокрема 071 «Облік і оподаткування», особливості організації навчального процесу, види активного дозвілля та можливість стажування і проходження практики за кордоном.

Спілкування з учнями ліцею було цікавим, плідним і пройшло у рамках доброзичливої бесіди. Учні 11 класу отримали роздатковий матеріалу про ЗВО»ПДУ» та відповіли на питання анкети з метою профорієнтаційної діагностики.

Завідувач кафедри  Інна ЦВІГУН