Міжнародне та міжвузівське співробітництво кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування продовжується

Міжнародне та міжвузівське співробітництво, яке розвивається в рамках єдиного процесу інтеграції вищої школи України у світову систему вищої освіти, було і залишається одним із пріоритетів розвитку, невід'ємною складовою життя нашого університету в цілому і кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування зокрема.

Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування беруть активну участь у круглих столах, конференціях, форумах, підвищеннях кваліфікації і стажуваннях.

Слід відмітити тісну співпрацю кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування та наших здобувачів з факультетом економіки і природокористування ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». 20 квітня 2023 р. завідувач кафедри Алла Чикуркова брала участь у Міжнародному міжвузівському круглому столі на тему: «Стратегічний розвиток соціально-економічних систем", який  був присвячений 125-річчю НУБіП України» (тема доповіді: «Оцінка соціально-демографічних чинників  і тенденцій формування персоналу підприємств»). 26 квітня у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення», присвяченій 125-річчю НУБіП України взяли участь завідувач кафедри Алла Чикуркова (тема доповіді: «Сільське господарство України в умовах воєнного стану: реалії і загрози») і здобувачка ОС «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» Аліна Горіховська (тема доповіді «Сталість розвитку аграрної сфери: організаційні аспекти та роль менеджменту у забезпеченні сталого розвитку»).

12 травня 2023 р. завідувач кафедри Алла Чикуркова долучилася до Міжнародного круглого столу на тему: «Результативний менеджмент системного забезпечення розвитку регіональних соціально-економічних структур», присвяченого 125-річчю НУБіП України (тема доповіді: «Напрями формування стратегії соціально-економічного розвитку регіону»).

Продовжується співробітництво кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування з кафедрою менеджменту ім. І.А. Маркіної, в рамках якого завідувач кафедри Алла Чикуркова і доцент кафедри Наталія Покотильська пройшли підвищення кваліфікації «Soft skills під час війни» (20 квітня 2023 р.).

4 травня 2023 року в рамках міжвузівської співпраці кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування з кафедрою економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Хмельницького національного університету завідувач кафедри Алла Чикуркова і доцент кафедри Лариса Чорнобай взяли участь у заході «НАУКОВІ ДИСКУСІЇ ТА ТРЕНІНГИ SOFT SKILLS» (Україна, Польща).

18 травня 2023 року проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Оксана Бялковська і завідувач кафедри Алла Чикуркова взяли участь у Міжнародному соціально-економічному форумі в Познані (Польща), який складався з п’яти дискусійних панелей, на яких обговорювались питання:

1. Моделі сучасної освіти і науки як модель формування культури майбутнього.
  2. Міжнародна підтримка та інтеграційна діяльність України.
  3. Інноваційні технологічні виклики.
  4. Економіка в перспективі сталого розвитку.
  5. Зелена енергетика.

Основними напрямами подальшої співпраці кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування визначено такі як участь у програмах двостороннього та багатостороннього міждержавного і між університетського обміну здобувачами вищої освіти, а також педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками; проведення спільних наукових досліджень; організація міжнародних конференцій та інших заходів; участь у міжнародних освітніх та наукових програмах; сприяння академічній мобільності наукових, науково-педагогічних працівників та осіб, які навчаються; інші напрями і форми.

Інформацію підготувала завідувач кафедри
Алла Чикуркова