Міжнародна співпраця з Есслінгенським університетом

Днями, в рамках програми заходів офіційного візиту представників Кам’янець-Подільської міської територіальної громади до міста Есслінген-на-Неккарі (Федеративна Республіка Німеччини) доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина БОРКОВСЬКА мала нагоду відвідати Есслінгенський університет, який є одним із провідних університетів прикладних наук у Німеччині.

Основні сфери університету Есслінгену зосереджені на інженерії та управлінні в автомобільній індустрії. Станом на сьогодні в університеті здобувають вищу освіту 6300 студентів, пропонується 14 магістерських програм, 30 бакалаврських програм,  у штаті працює 220  НПП.

Під час зустрічі ректор університету професор Крістоф Вольфмайер особисто представив основні бакалаврські та магістерські програми, які передбачають програми міжнародного обміну для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти з України у сфері автомобільних технологій, інженерії, інформаційних систем та комп’ютерних технологій, діджіталізації бізнес процесів, енергосистем та енергоменеджменту, бізнес менеджменту, машинобудування, охорони навколишнього середовища, соціальної роботи тощо.

Варто відмітити особливий інтерес керівництва університету Есслінгена до міжнародного співробітництва щодо проведення спільних наукових досліджень та обміну досвідом у сфері машинобудування, яка є ключовим пріоритетом у адміністративному окрузі Штутгарт.

Ведуться перемовини щодо підписання меморандуму про співпрацю.

Матеріал підготувала

доцент кафедри обліку, оподаткування та

технологій електронного бізнесу Валентина БОРКОВСЬКА