Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування розширює співпрацю з роботодавцями

Важливим критерієм оцінки якості надання освітніх послуг закладом вищої освіти є працевлаштування його випускників. Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування постійно працює над розширенням співпраці з роботодавцями, щоб випускники після закінчення навчання могли працевлаштуватися за спеціальностями 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування». З цією метою, під час навчання здобувачів практикується проходження ними виробничої практики в установах і підприємствах різних форм власності регіону та поза його межами на основі укладених договорів про співпрацю.

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування тісно співпрацює з провідними сільськогосподарськими підприємствами та об’єднаними територіальними громадами України. З одного боку, така співпраця дає можливість встановити тісний взаємний обмін інформацією та ідеями щодо організації навчального процесу, а з іншого – допомогти здобувачам знайти у майбутньому робочі місця.

На початку 2023 року кафедрою менеджменту, публічного управління та адміністрування було ініційовано укладання договорів про спільну діяльність з такими підприємствами і установами як КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств» (Директор Богдан КМІТЬ), ПП «Авант-Агро» (Директор Андрій ВАНАТ), Орининська сільська рада (Голова Іван РОМАНЧУК), Гуківська ОТГ (Голова Петро ІЛЬНІЦЬКИЙ), Китайгородська сільська рада (Голова Юрій БЕЗРОДНИЙ), Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ (Голова Юрій ВОЛОЩУК). Укладені договори про створення нових філій кафедри з ПП «Авант-Агро», Гуківська ОТГ, Китайгородська сільська рада, Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ, Орининська сільська рада.

Відповідно до укладених договорів заплановано здійснювати керівництво виробничими практиками здобувачів, проходження професійного стажування, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри; залучення зовнішніх стейкхолдерів до розробки, оновлення, рецензування освітніх програм; реалізації наукових та науково-практичних досліджень із актуальних проблем управління та адміністрування, а також впровадження отриманих результатів у практичну діяльність зовнішніх стейкхолдерів та освітній процес; забезпечення ознайомлення здобувачів із сучасними провідними технологіями, науково-технічними, екологічними, економічними досягненнями; забезпечувати участь у наукових семінарах, вебінарах, конференціях тощо.

Інформацію підготувала
завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування
Алла ЧИКУРКОВА