Гостьова лекція на тему: «Інфляційні процеси в Україні за період 2021-2023 роки»

30 травня 2023 р. кафедрою фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем було організовано гостьову лекцію на тему: «Інфляційні процеси в Україні за період 2021-2023 роки».

Запрошеним лектором виступив кандидат економічних наук, викладач економічних дисциплін ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» ПЗВО «Кам’янець-Подільський податковий інститут» Валерік ОГАНЕСЯН, який є випускником аспірантури нашого університету.

Слухачами лекції  стали здобувачі спеціальності  072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Було розглянуто такі питання як поняття терміну        «інфляція», її види, ризики високих коливань цін на енергоресурси, основні фактори, що впливають на рух інфляції у 2023 р. та прогноз рівня інфляції до кінця поточного  року.

Студенти виявили зацікавленість та ставили питання відповідно до тематики лекції.

На завершення здобувачі і завідувач кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем подякували Валеріку Самвеловичу за лекцію і домовилися про майбутню співпрацю.

Інформацію підготував завідувач кафедри
фінансів,банківської справи, страхування