Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси,банківська справа та страхування» та науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем

14 листопада 2023 року начальник сервісного центру обслуговування громадян № 6 головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Оксана Драбик провела гостьову лекцію на тему: «Особливості функціонування Пенсійного фонду України в сучасних умовах» для здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та науково-педагогічних працівників кафедри фінансів, банківської справи, страхування та електронних платіжних систем.

Метою лекції було ознайомлення майбутніх застрахованих осіб із переліком послуг, які надаються фахівцями сервісних центрів Пенсійного фонду України, поінформувати про умови призначення різних видів пенсій. Обговорили й наступний етап пенсійної реформи – запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні, яка, у свою чергу, сприятиме збільшенню пенсійних доходів громадян пенсійного віку.

Майбутнім випускникам розповіли про важливість працювати легально, адже страховий стаж зараховується для обчислення пенсій лише в разі офіційного працевлаштування. Також молодь дізналась і про модернізований ВЕБ-портал, реєстрація на якому дає можливість самостійно переглядати страховий стаж.

Зацікавленість здобувачів вищої освіти та жваве обговорення питань, які виникали під час гостьової лекції, свідчить про те, що майбутнє нашої держави в надійних руках.

                                                                              Завідувач кафедри фінансів, банківської справи,
                                                                            страхування та електронних платіжних систем
Володимир РУДИК