Засідання осередку наукових керівників та консультантів.

17 січня 2024 року у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» відбулося засідання осередку наукових керівників та консультантів. Рішення про його створення було ухвалено під час загального зібрання представників університету.

Розпочав роботу ректор, доктор економічних наук, професор, академік НААН України, заслужений працівник сільського господарства України Володимир ІВАНИШИН, який зазначив, що метою створення даного осередку є: покращення умов організації, координації і спрямування процесів підготовки наукових і науково-педагогічних працівників в аспірантурі та докторантурі університету, їх науково-дослідних здібностей та інтересів, підтримка в їх реалізації, а також участі у виконанні науково-дослідних робіт, програм.

В свою чергу проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, доктор економічних наук, професор Оксана БЯЛКОВСЬКА відмітила, що створення осередку наукових керівників та консультантів покликано об’єднувати науковий потенціал науково-педагогічного складу університету і ставить собі за мету активізацію наукових досліджень, оприлюднення їх результатів, розширення наукових та творчих контактів.

Також шляхом відкритого голосування було обрано голову осередку – доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри садово-паркового господарства, геодезії і землеустрою Руслана М’ЯЛКОВСЬКОГО, заступника – доктора ветеринарних наук, доцента кафедри ветеринарного акушерства, внутрішньої патології та хірургії Юлію ГОРЮК і секретаря – кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, т.в.о. завідувача кафедри землеробства, ґрунтознавства та захисту рослин Василя ГРИГОР’ЄВА.

Було обговорено завдання та перспективи щодо подальшої стратегії розвитку та функціонування осередку і погодили план роботи на 2024 рік.

 

 

Інформацію підготував:

завідувач кафедри садово-паркового

господарства, геодезії та землеустрою

Руслан М’ЯЛКОВСЬКИЙ