Зустріч випускників

Стало хорошою традицією Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» зустрічати своїх випускників в стінах рідної Аlma-mater. Щороку це свято єднає десятки поколінь у стінах рідного закладу. Ось і цьогоріч,  27 травня, університетська родина радо вітала своїх випускників, які приїхали з різних куточків України, щоб знову поринути в спогади про незабутні студентські роки, зустрітися із своїми одногрупниками.

Прекрасними мелодіями зустрічав гостей камерний оркестр Бахмутського коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця (в малому складі).

Згодом до гостей зустрічі з вітальним словом звернувся ректор університету, Володимир ІВАНИШИН, президент студентського парламенту Роксолана БІЛЯВСЬКА. Також до слова були запрошені випускники: 1983 року зооінженерного факультету Віктор ПАЦЬОЛА, 1968 року цього ж факультету Ніна КОЛІНЧУК, 1993 року ветеринарного факультету Ігор Францішко.

Здобувачі Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» привітали випускників захоплюючим флешмобом під пісню «Ой у лузі червона калина».

Така хвилююча для всіх зустріч відбулася в особливо теплій та затишній атмосфері.

В.о. директора центру виховної роботи і соціально-культурного розвитку
Наталія УКРАЇНЕЦЬ