Відкрили новий завод із виробництва ЗЗР та мікродобрив на Хмельниччині

 

Завжди радує, що в нашій області розпочинають роботу нові підприємства та організації, що забезпечують жителів робочими місцями та можливостями. Компанія VITAGRO PARTNER не стала виключенням, 7 вересня 2023 року розпочав свою роботу завод із виробництва ЗЗР та мікродобрив – BAYTON. На відкриття заводу та огляд нових потужностей було запрошено ректора ЗВО «Подільський державний університет» Володимира ІВАНИШИН.

На новому заводі середня потужність виробництва мікродобрив та рідких комплексних добрив складає 18 тис. т на рік, лінія повністю автоматична, обладнання на заводі встановили українського виробництва. Лінія фасування дозволяє розливати в середньому 2 т добрив за годину. Фасування відбувається у тару по 5, 10 і 20 л. На заводі BAYTON працюватиме Центр досліджень та розробок, в який входять лабораторія з розробки ЗЗР, лабораторія з розробки добрив і мікродобрив, агролабораторія та лабораторія з якості. В Центрі досліджень вже розробили більше 30 продуктів та впровадили їх у виробництво.

Даний завод може стати активною базою для працевлаштування наших студентів за обраними спеціальностями (агрономія, захист рослин), а також потужною базою для проходження виробничих практик.